• Розмір шрифту:
  • A+
  • А
  • A-
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Бахмутської міської ради Донецької області
picture one picture two picture three picture four

/Files/images/ласкаво.gifРаді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!/Files/images/DSC00849.JPG

Щоб перейти на наш новый сайт натисніть сюди:

wym-1602573916675

або скануйте /Files/images/qr-code.gif

Шановні учні та батьки!

Відповідно до Листа МОН № 1/9-406 від 29.07.2020 року "Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину", № 1/9-420 від 05.08.2020 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» з 01.09.2020р. у Бахмутській школі № 4 діють наступні правила:

Тимчасовий порядок організації освітнього

процесу в період карантину

І. Допуск персоналу до закладу освіти

1.Допуск дітей до закладу здійснюється відповідальною особою на вулиці з 7.30 біля І входу – 1-5 класі, ІІ входу – 6-9 класи.

2. Відповідальна особа проводить вимір температури тіла вчителям по черзі з дотриманням соціальної дистанції безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію до використання термометра) та візуальний огляд учнів на наявність інших симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей), запитує про самопочуття у дитини та/або у дорослого, який її супроводжує.

3. Якщо у дитини визначено температуру тіла вище 37,2 °С або наявні інші симптоми респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) дитина до занять не допускається.

▶ Якщо дитина прийшла у супроводі дорослого, вона відправляється додому з рекомендацією звернутись до сімейного лікаря.

▶ Якщо дитина прийшла сама, то на дитину одягається медична маска, викликається медична сестра, що проводить дитину до кімнати ізоляції. По телефону викликаються батьки дитини та за необхідності швидка медична допомога.

4. Дані дитини, в якої виявлені респіраторні симптоми або підвищена температура тіла, записуються та передаються медичній сестрі закладу для введення обліку таких дітей.

5. Після того, як дитина з підвищеною температурою тіла або респіраторними симптомами була відсторонена від навчального процесу, до навчального закладу вона може повернутись лише після одужання та отримання довідки від сімейного лікаря про те, що вона здорова та може бути допущена до відвідування навчального закладу.

6. Класоводи 1-9 класів зустрічають дітей на подвір’ї із дотриманням соціальної дистанції з 7.30, проводять візуальний огляд дитини на наявність симптомів інфекційного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей) та опитувати про самопочуття у дитини або у дорослого, який її супроводжує, з фіксуванням в журналі здоров’я класу.

7. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби у здобувача освіти, під час навчального процесу класовод діє згідно п.3.

8. Потім класоводи шикують дітей з урахуванням соціальної дистанції доводять до входу, де відповідальні вимірюють вчителям температуру тіла та здійснюють допуск учнів до закладу згідно п.1-5.

9. Якщо дитина допущена до занять, вона одягає маску та проходить до приміщення закладу освіти.

10. Рух в приміщенні здійснюється за правостороннім принципом:

ІІІ. Допуск батьків до закладу освіти

1. Вхід батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, до закладу освіти заборонено.

ІV. Алгоритм дій при виявленні симптомів хвороби під час навчального процесу

1. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,2°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) учню одягають захисну маску, викликається медична сестра, що проводить дитину до кімнати ізоляції та повідомляє батьків або опікунів, класного керівника, адміністрацію.

2. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

3. Про такий випадок класний керівник робить запис в журналі здоров’я класу.

4. При виявленні симптомів хвороби (температура тіла вище 37,2°С, кашель, осиплість голосу, почервоніння очей) у працівника закладу, він/вона негайно відсторонюється від роботи. За можливості, він/вона самостійно повертається до дому та негайно звертається до сімейного лікаря. За тяжкого стану, на працівника одягається медична маска, він/вона відправляється в ізоляційну кімнату, де чекає прибуття машини «Швидкої допомоги».

5. Про такий випадок робиться відмітка в Журналі Термометрії про недопущення до роботи.

6. Після вилучення особи з симптомами інфекційного захворювання в тих приміщеннях, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

7. Медична сестра закладу веде облік таких дітей в Журналі обліку дітей з респіраторними симптомами та підвищеною температурою.

VІ. Організація освітнього процесу протягом дня

1. Вхід до приміщень закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора.

2. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення уроків.

3. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

4. Перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту або після кожного зняття засобів індивідуального захисту потрібно ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.

5. Батьки мають забезпечити свою дитину необхідною кількістю масок (респіраторів) на день, 2 пакети на застібці, або іншого пакування, для чистих масок та використаної багаторазової. Одноразову маску після зняття повторно використовувати не можна, її треба викинути у спеціальні контейнери з написом «Використані маски та рукавички».

6. На вході до всіх приміщень закладу організуються місця для обробки рук антисептичними засобами.

7. Впродовж дня проведення уроків для одного і того ж класу здійснюється в одному навчальному кабінеті, закріпленому за класом.

8. Після кожного уроку здійснюється провітрювання впродовж 10 хвилин.

VІІ. Організація безпеки харчування

1. Харчування здійснюється в обідній залі шкільної їдальні згідно затвердженого графіку.

2. Перед прийомом їжі учні мають вимити руки з милом.

3. За столом розміщується не більше 4-х осіб.

4. Працівники їдальні мають бути в захисних масках (респіраторах) та одноразових рукавичках.

5. Працівник, який видає страви або здійснює розрахунок повинен бути в захисній масці (респіраторі), захисних окулярах (захисному щитку) та одноразових рукавичках.

6. Працівники їдальні зобов’язані дотримуватися правил особистої гігієни.

7. Реалізація страв учням здійснюється за попереднім замовленням.

VІІІ. Прибирання та дезінфекція поверхонь

1. В кабінетах впродовж навчального дня та після закінчення уроків здійснюється очищення та дезінфекція поверхонь (ручки дверей з двох сторін, робочі столи, клавіатури комп’ютерів, пульти, поручні, крани тощо), вологе прибирання згідно затвердженого графіку.

Обережно! COVID-19

До уваги батьків! З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 у школі запроваджується карантин з 12 березня по 24 квітня 2020 року!

Шановні батьки! Контролюйте виконання основних вимог безпеки життєдіяльності вашими дітьми під час карантину

2.1. Під час карантину, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, потрібно чітко виконувати правила дорожнього руху:
2.1.1. Рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку. Взуття має бути зручним, підбори – низькими;
2.1.2. За межами населених пунктів, рухаючись узбіччям чи краєм проїжджої частини, йти назустріч руху транспортних засобів;
2.1.3. Переходити проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, зокрема підземних і наземних, а за їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч;
2.1.4. У місцях із регульованим рухом керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора;
2.1.5 Виходячи на проїжджу частину з-за транспортних засобів упевнитись, що не наближаються інші транспорті засоби, бути особливо уважним і обережним при прослуховуванні плеєра через навушники та при використанні одягу з капюшоном;
2.1.6. Чекати на транспортний засіб тільки на посадкових майданчиках (зупинках), тротуарах, узбіччях, не створюючи перешкод для дорожнього руху;
2.1.7. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її;
2.1.8. Категорично заборонено вибігати на проїжджу частину, влаштовувати на ній або поблизу неї ігри, переходити проїжджу частину поза пішохідним переходом або встановленими місцями;
2.1.9. Для запобігання ДТП за участю дітей категорично заборонено кататися на санчатах, ковзанах, лижах (інших зимових приладах для розваг) на проїжджій дорозі, категорично заборонене катання з гірок із виїздом на проїжджу частину дороги;
2.1.10. Для запобігання травмування можна кататися на ковзанах тільки у відведених для цього спеціальних місцях й на міцному льоду без розщелин;
2.1.11. Користуючись транспортним засобом, необхідно сидіти або стояти тільки в призначених для цього місцях, тримаючись за поручень або інше пристосування.
2.2. Під час карантину, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті, учні повинні чітко виконувати правила пожежної безпеки:
2.2.1. Не брати з собою вогненебезпечні предмети, що можуть спричинити пожежу (петарди, бенгальські вогні, феєрверки, легкозаймисті речовини тощо);
2.2.2. Користуватися газовою плитою тільки зі спеціалізованим електричним приладом для вмикання;
2.2.3. Заборонено застосовувати горючі матеріали, зберігати бензин, газ та інші легкозаймисті горючі рідини, приносити їх до приміщення;
2.2.4. У жодному разі не брати на вулиці чи в іншому місці ніякі незнайому чи чужу побутову техніку, не вмикати їх у розетку вдома чи в інших установах – це може призвести до вибуху та надзвичайної ситуації; не можна наближатися до електроприладів, музичної апаратури, які живляться струмом. Користуватися електроприладами тільки сухими руками. У разі виявлення обірваних проводів, неізольованої проводки, іскріння проводки, негайно повідомити про це дорослому;
2.2.5. Не збиратися біля проходів у громадських установах, входах та виходах, у приміщеннях вестибюлю;
2.2.6. У разі пожежної небезпеки – наявності вогню, іскріння, диму – негайно вийти на повітря (за двері, балкон) та кликати на допомогу. Викликати службу пожежної охорони за номером 101, назвавши своє ім’я, прізвище, коротко описавши ситуацію: наявність вогню, диму, кількість людей у приміщенні, свій номер телефону;
2.2.7. При появі запаху газу в квартирі у жодному разі не вмикати електроприлади, не користуватися стаціонарним чи мобільним телефоном, відчинити вікна, двері, перевірити приміщення, вимкнути газову плиту й вийти з приміщення;
2.2.8. Негайно повідомити в газову службу за номером 104 чи 101 пожежну охорону, назвавши своє ім’я, прізвище, коротко описавши ситуацію й залишивши свій номер телефону.
2.3. Під час карантину, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, громадських місцях, приміщеннях, транспорті тощо учні повинні чітко виконувати правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо:
2.3.1. Категорично заборонено наближатися й перебувати біля будівельних майданчиків, кар’єрів, закинутих напівзруйнованих будівель для запобігання обрушень будівельних матеріалів і попередження травм;
2.3.3. Категорично заборонено вживати алкоголь, наркотичні засоби, стимулятори; заборонено брати в руки, нюхати, їсти незнайомі дикі рослини чи паростки квітів, кущів, дерев, що може призвести до отруєння; пересуватися обережно, спокійно. На вулиці бути обережним, дивитися під ноги, щоб не впасти в яму чи відкритий каналізаційний люк, не травмуватися через ожеледь;
2.3.4. Не підходити на вулиці до обірваних, обвислих проводів, які стирчать, а особливо, якщо від них іде гудіння – такі проводи ще можуть бути підживлені електрострумом;
2.3.5. Не підходити до щитових, не залазити на стовпи з високовольтними проводами – можна отримати удар електрострумом від високовольтних живлень за 5 м;
2.3.6. Бути обережним на дитячих майданчиках, у парках відпочинку: спочатку переконатися, що гойдалки чи атракціони, турніки, прилади справні, сильно не розгойдуватися й не розгойдувати інших;
2.3.7. Не виходити на дах багатоповерхівки;
2.3.8. Не підходити до відчинених вікон, не спиратися на перила, парапети сходинок , щоб уникнути падіння;
2.3.9. Не спускатися в підвали будинків чи інші підземні ходи – там може бути отруйний газ;
2.3.10. Не вступати в контакт із незнайомими тваринами для запобігання укусів від хворих на сказ тварин.
2.4. Учні повинні виконувати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутих приміщеннях:
2.4.1. Не розмовляти й не вступати в контакт із незнайомцями, у жодному разі не передавати їм цінні речі, ключі від дому, навіть якщо вони назвалися представниками міліції. Слід одразу кликати на допомогу й швидко йти до людей;
2.4.2. Не підходити до автомобілів із незнайомцями, навіть якщо вони запитують дорогу. Краще відповісти, що не знаєте, і швидко йти геть; слід триматися подалі від тих, хто влаштовує бійки, не брати участі в суперечках дорослих і не провокувати словами чи діями агресивну поведінку, що може призвести до бійки або травм;
2.4.3. Слід одразу кликати на допомогу, якщо незнайомець провокує якісь дії щодо вас. Бути уважним, оглядатися й перевіряти, чи не слідує за вами хтось під час проходу провулків, підземних переходів між домами й тунелями. Якщо за вами хтось іде, зупинитися й відійти у сторону, щоб потенційний переслідувач пройшов повз вас;
2.4.4. Не вчиняти дії, що можуть призвести до правопорушень.
2.5. Надзвичайно важливо під час карантину виконувати правила з запобігання захворювань на грип, інфекційні та кишкові захворювання тощо:
2.5.1. При нездужанні не виходити з дому, щоб не заразити інших людей, викликати лікаря;
2.5.2. Хворому виділити окреме ліжко, посуд, білизну; приміщення постійно провітрювати;
2.5.3. У разі контакту із хворим одягати марлеву маску;
2.5.4. Хворому слід дотримуватися постільного режиму;
2.5.5. Перед їжею мити руки з милом;
2.5.6. Не їсти брудних овочів та фруктів, ретельно їх мити перед вживанням;
2.5.7. Не вживати самостійно медичних медикаментів чи препаратів, не рекомендованих лікарем;
2.5.8. Якщо ви погано почуваєтеся, а поряд нікого немає, слід викликати швидку медичну допомогу за номером 103, описавши свій стан, назвавши номер свого телефону, домашню адресу, прізвище, ім’я, а також зателефонувати батькам.

Вимоги безпеки життєдіяльності при виникненні надзвичайноїабо аварійної ситуації

3.1. Не панікувати, не кричати, не метушитися, чітко й спокійно виконувати вказівки працівників правоохоронних органів.
3.2. Зателефонувати батькам, коротко описати ситуацію, повідомити про місце свого перебування.
3.3. Якщо ситуація вийшла з-під контролю, слід зателефонувати до служб екстреної допомоги за телефонами:
101 – пожежна охорона; 102 – міліція; 103 – швидка медична допомога;104 – газова служба, коротко описати ситуацію, назвати адресу, де відбулася надзвичайна ситуація, а також своє прізвище, ім’я, номер свого телефону.
3.4. За можливості варто залишити небезпечну територію.

"Веб-портал Україна - ЄС"

/Files/images/bez-diznaysya-bilshe_0.gif

Шановні відвідувачі сайту, інформацію про правила прийому до 1 класу ви можете побачити за посиланням wym-1528789531115

Шановні батьки, гості сайту, інформацію про мережу класів, кількість вільних місць в класах ви можете побачити у вкладеннях даної сторінки

Шановні батьки, гості сайту, інформацію про гурткову роботу ви можете дізнатись за посиланням wym-1539294925122

Територія обслуговування ЗОШ І-ІІ ступенів №4 на 2019-2020 навчальний рік:

Виконком Бахмутської міської ради рішенням № 263 від 13.11.2019 року визначив території обслуговування та закріплення їх за закладами загальної середньої освіти, підпорядкованими Управлінню освіти Бахмутської міської ради, на 2019-2020 навчальний рік

м. Бахмут. Вулиці:

Алебастрова, 8-го Березня, Глиняна, Деконівська, Євгена Онопрієнко, Зарічна, Загородня, Михайлівська, Підгірна, Рабкоровська, Сількорівська, Силікатна, Трояндова, Шевченка( №59-№207).

Провулки:

1-й Алебастровий, 2-й Алебастровий, Глиняний, Михайлівський, Силікатний, 1-й Трояндовий, 2-й Трояндовий, 1-й Шевченка, 2-й Шевченка, 3-й Шевченка, 4-й Шевченка.

/Files/images/Без имени-1.jpg

«Формування висококомпетентної особистості учасників навчально-виховного процесу на основі удосконалення їх інформаційної культури та впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних і здоров'язберігаючих технологій, виховання громадянина - патріота з чіткою громадянською позицією»

Науково-методична проблема

"Формування конкурентноспроможного вчителя з високим рівнем професіоналізму шляхом використання інноваційних освітніх технологій"

Виховна проблема школи

"Виховання цілісної особистості, патріота з активною громадянською позицією засобами національно-патріотичного виховання"

Артемівська ЗОШ №4 - Громадсько-активна школа

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31