Згідно законів України

"Про освіту" ст. 30 п. 3;

Про благодійну діяльність та благодійні організації (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 25, ст.252)

"Заклади освіти, що отримують публічні кошти зобов'язані оприлюднювати кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання будь-яких коштів, благодійних внесків та їх ретельного обліку створена ця окрема сторінка, на якій ми систематично будемо розміщувати інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому навчальному закладі.

Фінансова діяльність нашого навчального закладу базується на:
1. Бюджетному фінансуванні;
2. Залученні спонсорських коштів;
3. Благодійній допомозі батьків;

Шановні батьки!

Колектив Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ № 4 щиро вдячний Вам за надану підтримку у створенні умов під час освітнього процесу, у вирішенні питань безпечного та естетичного оточення учнів на новий 2018/2019 навчальний рік. Щиро дякуємо батькам за активну участь в усіх сферах життя навчального закладу.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю щодо створення сучасних умов освітнього процесу. Упевнені, що колектив разом з батьками спроможний розв'язати всі завдання освітнього процесу та вирішити питання щодо роботи навчального закладу.

Працівники навчального закладу та адміністрація.

Кiлькiсть переглядiв: 195

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.