Година коду

2018-12-06

Година коду - це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня, цьогоріч припадає на 3-9 грудня.

Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи вивчення рано, учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримають сертифікат міжнародного зразка.

06.12.2018 р. у нашій школі в рамках Всесвітнього тижня інформатики проходив захід «Година Коду» (Hour of Code).

В даному проекті участь взяли учні з 5-7х класів. Учні познайомилися з основами програмування, пограли в цікаві ігри в яких використовували окремі блоки керування персонажами. Захід проводився з метою познайомити школярів з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста, ознайомлення учнів із спеціальностями, які пов’язані з інформаційними системами.

Усі учасники були задоволені «Годиною Коду», оскільки пограли у ігри та дізнались багато нового та цікавого, і сказали, що з нетерпінням чекатимуть наступної року та наступної «Години Коду».

Усім, хто приймав участь роздруковано сертифікати учасника Hour of Code.

/Files/images/03 (1).jpg/Files/images/03 (2).jpg/Files/images/01.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.