• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини

Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини

2018-10-29

Протягом жовтня 2018 року в Бахмутській ЗОШ №4 проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Гасло місячника «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського). Шкільна бібліотека, як обов’язковий структурний підрозділ школи, є однією з ланок у системі формування творчого учня, найповнішого розкриття його здібностей і нахилів. Бібліотекар школи створює комфортні умови для повноцінного інтелектуального поповнення інформаційного багажу учнів. Залучаючи дитину до читання, бібліотека не тільки відкриває шляхи до важливих джерел інформації, але й робить значно важливішу справу – сприяє творчій самореалізації особистості. Тетяна Солодкова ознайомила учнів школи з планом місячника та закликала дітей взяти активну участь у місячнику.

Активом бібліотеки були проведені бесіди, години спілкування, вікторини, конкурс юних читачів творів В.О. Сухомлинського, була організована книжкова виставка «Його вічний слід на землі».

Проведені заходи виховують у учнів патріотичні почуття, працелюбність, повагу до старших та любов до рідної землі, доброту, людяність.

дітям про Сухомлинськогоурок-екскурсія 1кл.урок-екскурсія 1кл.урок-екскурсія 1кл.

Кiлькiсть переглядiв: 74

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.