І ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК…

2018-05-25

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів Бахмутської школи № 4 це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

На традиційне свято останнього дзвоника до школи завітали – Бахмутський міський голова Олексій Рева та начальник Управління освіти Марина Рубцова. Не обійшлось свято і без подарунків….Мер міста подарував сертифікат на 6000 гривень на придбання оргтехніки.

Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні. Слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями та музичними номерами привітали випускників учні школи.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

/Files/images/DSC_8937.JPG

/Files/images/DSC_8941.JPG

/Files/images/DSC_8951.JPG

/Files/images/DSC_8964.JPG

/Files/images/DSC_8973.JPG

/Files/images/DSC_8984.JPG

/Files/images/DSC_9009.JPG

/Files/images/DSC_9031.JPG

/Files/images/DSC_9024.JPG

/Files/images/DSC_9044.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.