• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

2018-04-11

Щорічно, світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя. Крім Бухенвальда і Дора існували й інші концтабори: Майданек, Маутхаузен, Штутгоф, Заксенхаузен, Треблінка.

З метою вшанування пам’яті жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті», та привернення уваги учнів до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни, 11 квітня в Бахмутській школі №4 пройшли виховні заходи, приурочені до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

У цей день перед початком занять на загальношкільній лінійці учні прослухали інформацію на тему «11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів». Протягом освітнього процесу з учнями 7-8 класів було проведено бесіду «Забути неможливо уроки пам’яті людської». Разом з учителем історії Перкіною Валентиною учні 9 класу переглянули документальний фільм «Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів» та відеоматеріали, підготовлені студією «Vivat Lex».

Ми пам’ятаємо про Вас, невинні жертви фашизму. Ви вічно будете в наших душах і серцях!

/Files/images/IMG_20180411_131000.jpg

/Files/images/IMG_20180411_131251.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.