• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Батьківська конференція «Успіхи народжують таланти»

Батьківська конференція «Успіхи народжують таланти»

2018-03-29

Згідно річного плану роботи Бахмутської школи №4 29 березня у актові залі пройшла загальношкільна батьківська конференція «Успіхи народжують таланти». Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей. Директор Перкіна Валентина проаналізувала стан освітньої роботи у школі, розповіла присутнім про порядок закінчення навчального року та особливості складання ДПА; проаналізувала показники успішності та відвідування учнями школи, результативність участі у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, наголосила на необхідності тісної взаємодії школи та батьків і подякувала їм за допомогу.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Тесленко Ганна зауважила, що важливим складником виховного процесу є діяльність класних керівників та впровадження мережі гуртків, які працюють на базі закладу, і де кожній дитині надається можливість реалізувати себе та проявити свій талант. Вихованці гуртків «Водограй», «Капітошка», «Ерудит», «Футбол» та «Умілі рученята» разом зі своїми наставниками приготували для батьків святкову програму, де звітували про власні досягнення.

Звичайно, не лишилися осторонь труднощі, з якими стикаються педагоги. Насамперед зверталася увага на вимоги щодо учнівської шкільної форми та використання ґаджетів, які приводять до розвитку номофобії.

/Files/images/DSC_0003.JPG

/Files/images/DSC_0013.JPG

/Files/images/DSC_0016.JPG

/Files/images/DSC_0030.JPG

/Files/images/DSC_0038.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.