Пам’яті В’ячеслава Чорновола

2018-03-12

«Якби мене запитали, чи жалкую я про те, як склалося моє життя,

про відсиджені 15 років, я б відповів: анітрохи…

І якби довелося починати все спочатку та вибирати,

я б обрав життя, яке прожив!»

В.М. Чорновіл

24 грудня 2017 року виповниться 80 років з дня народження видатного державного та громадського діяча, борця за незалежність України, народного депутата України першого – третього скликань, одного з лідерів українського правозахисного руху, відомого журналіста, публіциста, багаторічного лідера Народного Руху України, Героя України – В’ячеслава Максимовича Чорновола.

До 80 річниці з Дня народження В’ячеслава Чорновола у лютому – березні 2018 року у Бахмутській школі №4 Чорна Галина, вчитель історії, провела виховну годину «Роль В’ячеслава Чорновола в становленні незалежності України» для учнів 7 та 9 класів.

Учні 6 та 8 класів разом з вчителем історії Перкіною Валентиною та педагогом – організатором Ярошенко Мариною провели урок пам’яті «В’ячеслав Чорновіл. Україна починається з тебе». Упродовж заходу згадували цікаві факти з життя великого українця, його відомі вислови та цитати, переглянули кадри відеохроніки.

Використовуючи ідеї та досвід В’ячеслава Чорновола сьогодні, можна багато усвідомити і багато зробити у майбутньому. Учні добре запам’ятали слова В’ячеслава Чорновола: «Україна починається з тебе!».

Пам’ятаємо і не забудемо! Світла пам’ять Герою України.

/Files/images/IMG_20180215_132746.jpg

/Files/images/IMG-9bf5f67f4a35d33dca29af04097809b3-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.