Пробне тестування

Ви бажаєте перевірити свої знання та ознайомитися із процедурою ЗНО?

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти № 150 від 10 жовтня 2017 року24 та 31 березня 2018 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.Наказ

Ви бажаєте перевірити свої знання та ознайомитися із процедурою? Дійте!
 1. Продумайте вибір предметів. Для цього зверніться до приймальних комісій вищих навчальних закладів, до яких збираєтесь вступати, а також ознайомтеся зУмовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році. Зверніть увагу! У вступній кампанії 2018 року перелік предметів за спеціальностями затверджено Міністерством освіти і науки, як обов'язкових для ВНЗ.
 2. З 14 грудня 2017 року на сайтіДонецького РЦОЯОознайомтеся з інструкцією щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
 3. З 9 до 31 січня 2018 року зареєструйтеся на пробне ЗНО на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua). За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет.
 4. Здійсніть оплату протягом 7-10 днів після здійснення реєстрації. Перевірте після сплати стан надходження коштів у своєму кабінеті.
 5. Отримайте 1 березня в особистому кабінеті запрошення на пробне ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО - 137 гривень за один предмет.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
ДатаПредмети
24 березня 2018 рокуукраїнська мова і література
31 березня 2018 рокуісторія України
математика
англійська мова
німецька мова
французька мова
іспанська мова
біологія
географія
фізика
хімія

Увага! До 1 березня 2018 року на вашій особистій сторінці будуть розміщені запрошення-перепустки, в яких буде зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси. Також на нашому сайті будуть розміщені маршрути доїзду до пунктів проведення пробного ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання– це ваша можливість:

 • спробувати свої сили у складанні тестівіз предметів, які ви плануєте обрати для вступу до вищого навчального закладу. Також це гарний шанс перевірити себе із предметів державної підсумкової атестації. Увага! У сертифікаційній роботі з української мови і літератури державна підсумкова атестація (ДПА) буде оцінюватися тільки з української мови, в історії України для ДПА оцінюється період ХХ – початок ХХІ століття;
 • ознайомитись на практиці зі змістом та структурою предметних тестів, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2018 р.;
 • попрацювати над тестами у реальному часі,навчитись ефективно розподіляти час;
 • пройти процедурузовнішнього незалежного оцінювання у повній відповідності до основної сесії: побачити себе в алфавітних списках, пройти перевірку документів, побачити як саме знайти своє робоче місце в аудиторії, прослухати Типову промову інструктора, виконати такі ж дії, як і під час основної сесії, заповнити бланк(и) відповідей, здати роботу та засвідчити це своїм підписом у аудиторному протоколі;
 • після завершення тестування учасники матимуть змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» та зможутьотримати свої результати за шкалою 100-200 балів
Все це дозволить Вам психологічно адаптуватися та набути впевненості для проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

УВАГА!

 • У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
 • Кожен учасник ПЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу Українського центру оцінювання якості освіти «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Чим більше учасників зареєструє свої відповіді, тим точніший буде результат.
 • Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.
Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:

 • з організаційних питань – (06264) 2-02-55, (097) 283-51-94 (організаційно - методичний відділ);
 • (06262) 3-41-60, (06264) 2-02-58, (095) 523-29-95 (приймальня);
 • з технічних питань - (06264) 2-02-59, (095) 523-30-74 (відділ інформаційних технологій).

Шановні батьки!

Державна підсумкова атестація (ДПА) є формою контролю освітнього рівня учнів 4-х, 9-х, 11-х класів, а зміст, форма та терміни проведення ДПА щорічно визначаються Міністерством освіти.

Державна підсумкова атестація проходитиме в терміни:

Ступінь навчального закладуПочаток проведенняПредмети
I (4-класники)15 травняукраїнська мова, математика, літературне читання
II (9-класники)1 червняобов’язкові українська мова, математика, 1 на вибір українська література, іноземна мова, зарубіжна література, правознавство, історія України, всесвітня історія, географія. біологія, хімія, фізика, інформатика, мова нацменшини, інтегрований курс літератури
III (11-класники)23 травняобов’язкові українська мова, історія України або математика 1 на вибір випускника біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова. російська мова. Увага:предметом на вибір може бути також історія України або математика, якщо випускнику потрібно скласти ДПА з обох цих предметів. За бажання випускник може скласти ДПА з мови нацменшини, якщо це заклад з вивченням такої мови

Наказ МОНУ від 14.07.2015 №762 «Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу»
Наказ МОНУ від 30.12.2014 №1547 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти»
Кiлькiсть переглядiв: 975

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.